MOTO HALLOWEEN

Klub motocyklowy White Arrows pragnie zaproponować wszystkim chętnym motocyklistom, udział w pierwszej w historii Grodziskim MOTO HALLOWEEN

Proponujemy spotkanie w siedzibie naszego klubu o godz. 14 ej Na miejscu dla zmarzniętych kawa i herbata. Następnie wspólnie ustalimy dalszy ciąg imprezy. Naszą propozycją jest przejazd na plac przed centrum kultury lub na parking na ul Sienkiewicza. Później objazdówka po cmentarzach które sami ustalimy. Klub ze swojej strony wybierze 3 najciekawsze stroje i ubrane motocykle na ten cel i wynagrodzi ich trud pucharkiem pamiątkowym.

Możemy również zorganizować wpisowe np 10 zł,  a zwycięzca lub zwycięzcy biorą pule. Wszystko oczywiście do ustalenia. Po wspólnym  przejeździe możemy ponownie udać się do siedziby naszego klubu na rozgrzewkę i ew. możemy zorganizować ognisko, tu proponujemy aby każdy zapewnił sobie kiełbaskę jeżeli ktoś zapomni to odstąpimy  tą którą mamy w  zapasie w klubie. Po posiłku  na wieczorowo proponujemy ponowny przejazd z efektami świetlnymi naszych motocykli i po tym zakończyć MOTO HALLOWEEN.

Działanie nasze nie powinno mieć charakteru straszącego ludzi starszych, ale wykazania dobrej zabawy i świetnego humoru nas wszystkich.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału .