MOTOGRODZISKO III

Klub motocyklowy WHITE ARROWS FG Burmistrz miasta i Gminy Grzegorz Benedykciński Rada Miasta Starostwo Powiatowe oraz Centrum Kultury w Grodzisku Maz. zaprasza na

III OTWARTY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTOGRODZISKO

Zlot odbędzie się w Natolinie /k Grodziska Maz. w dniach 18-20 sierpnia 2017.

 

Oprócz szeregu atrakcji motocyklowych organizatorzy zadbali o atrakcje dla najmłodszych i dla mieszkańców miasta .

W piątek 18.08.2017 klub zaprasza motocyklistów i przyjaciół z całej Polski na wieczór integracyjny z klubem WHITE ARROWS FG. W programie występ zespołu Jęki z Białołęki,. Można będzie skosztować orzeźwiającej KLUBÓWKI w edycji specjalnej i podziwiać MEGA SHOW MEGA DZIEWCZYN,  Znanych z polskiej sceny taneczno-sportowo-modelingowej, teledysków i Pitbula.

Już od samego rana w sobotę przewidzieliśmy gry i konkursy dla dzieci i dorosłych i nie koniecznie motocyklistów .

Od rana również przygotowywać się będą do swoich występów zespoły koncertujące oraz gwiazda wieczoru zespół WILKI !

O godz. 13 ej rozpoczynamy paradę na którą zapraszamy nie tylko pojazdy dwukołowe ale również Pojazdy Samochodowe Zabytkowe Historyczne I Wszystkie Które Tylko Zechcą W Niej Uczestniczyć

Po zakończeniu parady startujemy z koncertami . Między nimi przewidzieliśmy również atrakcje jak pokaz udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadku . pokaz ratownictwa drogowego przeprowadzoną przez Straż Pożarną oraz pokaz gaszenia palącego się pojazdu który oczywiście wcześniej w ramach pochłaniania agresji zostanie zniszczony przez chętnych mocnych wrażeń .

Sobotni wieczór zakończymy koncertem zespołu WILKI, po którym oczywiście nie przewidzieliśmy jeszcze całkowitego zakończenia imprezy zlotowej zapraszając do wspólnej biesiady i wspólnie spędzonego czasu .

Niedzielny program wypełni msza polowa odprawiona przez księży motocyklistów na zakończenie zlotu w intencji zmarłych motocyklistów. naszych przyjaciół i za szczęśliwe powroty z naszego zlotu .

 

Organizatorzy dołożą wszelkich starań aby Zlot motocyklowy MOTOGRODZISKO wpisał się w stały kalendarz imprez motocyklowych dla ludzi z całej Polski aby każdy znalazł coś dla siebie i z wielką przyjemnością powrócił tu za rok ! A może nawet znalazł tu swoje miejsce na ziemi.

Na stronie klubowej www.whitearrows.pl podawać będziemy najnowsze informacje dotyczące zlotu .

Organizatorzy proszą o udostępnianie naszego wydarzenia swoim znajomym